Ankara Kepenk Tamiri
7/24 Kepenk, Otomatİk Kapı Bakım ve Servİsİ

Hizmetlerimiz


Manuel Kepenk

Manuel kepenk sistemleri günümüz de en çok tercih edilen sistemler arasında yer almaktadır.Genellikle küçük işletmeler tarafından kullanılmaktadır.Kullanım sebepleri arasında uygun fiyat seçenekleri ve kaliteli olması yer almaktadır.Sac ve File kepenklerde manuel kepenk sistemleri arasında yer almaktadır.Uygun fiyatlar ile işletmenize güvenlik ve estetik görünüm kazandırmak için manuel kepenklerimizi inceleyebilir fiyat için bizleri arayabilirsiniz.


Otomatik Kepenk

Tüm cephelere ve mimari tasarımlara uyum sağlayan Otomatik Kepenklerimiz iş yeri ve binalarınızı yıllarca güvence altına alır. Otomatik Kepenk Sistemleri Alüminyum ve Çelik olmak üzere ikiye ayrılır. Alüminyum Otomatik Kepenk içi boş ya da poliüretan dolgulu alüminyum palet seçeneklerinin estetik ve güvenliğin yanında çürüme ve saplanma sorunuyla karşılaşılmaz. Çelik Kepenk Sistemleri ise daha çok darbe ve patlayıcı maddelere karşı dayanıklıdır. Görsellik açısından renk seçenekleriyle kullanıcının memnuniyetine hitap eder. Olumsuz hava şartlarına karşı iş yeri ve binalarınızı korur. Uzaktan kumanda veya buton sistemi ile kolaylıkla açılıp kapatılabilen profillerdir. Otomatik kepenk sistemi güvenlik ön olanda olduğu için en çok tercih edilen sistemlerimizden biridir.


Fotoselli Kapı
Otomatik Yana Kayar Kapılar

Fotoselli kapı halk arasında otomatik kapı olarak da bilinir. üst bölümünde bulunan fotosel sistemi kapıya ismini vermiştir. Işığa karşı hassas dirençlerden oluştuğu için sistemin çevresindeki ışık değişimlerine tamamen duyarlıdır.Ancak bu özellik çoğu zaman kullanışlı olmadığı için sistemdeki bu özelliğin doğuracak zararlarını engellemek için LDR denilen dirençler siyah tüplerin içine uygulanır.Fotoselin görüş açısını istediğimiz alanla sınırlandırırız. Fotoselli kapı her çeşit yapı ve binalarda yaygınlaşmıştır.Kapının açılması için hiçbir fiziksel güç ve temasa gerek yoktur. Geçiş alanına girer girmez kapı sizi algılar ve kendiliğinden açılır ve siz geçiş alanından uzaklaştığınızda kapanır.Fotoselli kapı cam ve daha çok alüminyum kapılara uygulanır .


Bariyer Sistemleri
Kollu ve Mantar Bariyerler

Açık ve kapalı otopark girişlerinde, sitelerde, havaalanlarında vb. kontrollü araç geçişlerini sağlamak için kullanılan otomasyon sistemidir. Bariyer kolları 3mt, 4mt, 5mt, 6mt ve 8mt’lik uzunluklarda mevcuttur. Kumanda, radar sistemiyle çalışabildiği gibi yere manyetik alan dedektörü yerleştirilerek de çalıştırılabilir bu sayede araç giriş çıkışları daha kontrollü bir şekilde takip edilir. Bariyerlerimiz kartlı ve otomatik geçiş sistemine entegre edilebilir. Bariyerlerimizin açılma süresi 3sn. ile 10sn. arasındadır isteğe göre ayarlanabilmektedir.

KOLLU BARİYERLER; 3mt, 4mt, 5mt ve 8mt’lik alüminyum boru kolların yatay konumdan dikey konuma geçerek açıldığı en çok tercih edilen geçiş kontrol sistemleridir. Bir çok otomasyon sistemi ile enregre kullanılabilinir.

MANTAR BARİYERLER; Yerin altında özel bir sistem ile kurgulanan, geçişi engellemek için otomatik olarak yüzeye çıkan, tekrar geçişi sağlamak için yere, özel kasasına doğru giren. Anti-terör özelliği de taşıyabilen özel bariyerledir.


Bahçe Kapısı
Yana Kayar Dairesel Açılır Kapı Otomasyonları

Bahçe kapınızı açmak için kar, yağmur, çamur, soğuk havanın etkisine maruz kalmak zorunda değilsiniz. Yanakayar bahçe kapılarıyla evinizden çıkmadan, arabanızdan inmeden kapınızı açma rahatlığına ulaşabilirsiniz. Yanakayar ve dairesel bahçe kapılarımızla size bu rahatlığı sunuyoruz. Müstakil konutların girişlerinde, villa-site girişlerinde, fabrika girişlerinde kolaylıkla kullanılabilcek kapılardır. Radarlı, el sensörlü, kartlı, şifrematikli, metal kütle dedektörlü ve uzaktan kumandalı seçeneklerinden istediğinizi kapınıza entegre edebilir ve bu şekilde kullanmanızı sağlayabiliriz. Otomatik Yana Kayar Kapı Sistemleri; Yana doğru kayan kapıların otomatikleştirilmesi için kullanılan kompakt sistemlerdir. Otomatik Dairesel Kapı Sistemleri; 90 derece açılan kapıların otomatikleştirilmesi için kullanılan kompakt sistemlerdir.


Garaj Kapısı

Garaj Kapı Sistemi müstakil konutların kapalı garajlarına,apartman,site vb. binaların kapalı otopark girişlerine uygulanır.Otomasyon sistemi kumanda,buton,metal kütle dedektörü, şifreli veya kartlı giriş-çıkış kontrolünü sağlayan oldukça dayanıklı izolasyonlu sistemlerdir.Tamamen alüminyumdan üretilen, emniyet fotoseli olan Otomatik Garaj Kapıları yapılarınıza özel tasarlanan , hırsızlık karşısında güvenliği son noktaya taşıyan sistemlerdir. Herhangi bir elektrik kesintisine karşı kolay manuel kullanım özelliğine sahiptir.İstenirse emniyet fotoseli,flaşör lamba ve anten ilave edilebilen Garaj Kapıları; emniyet fotoseli sayesinde kapı kapanma yönünde çalışırken altına bir cisim girdiği zaman kapı otomatik olarak durur ve açılma yönünde devam eder. Böylece Garaj Kapılarını güvenli bir şekilde kullanır ve arabalarınızla geçiş yapabilirsiniz.